Využite akciu na Lícenku Chiffon, Riasenku Marakuja odtieň Black Tea samostatne alebo vo výhodnom sete.Akcia platí do 23.5.2024 alebo do vypredania zásob.  Sety pre oči s Kofeínovým očným krémom Káva, ceruzkou a riasenkou vo dvoch variantách. Akcia platí do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob. Pri kúpe 2 ks vybraných produktov vo vybraných kategóriách označených štítkom 2+1  získate 1ks produktu uvedeného pri vybranom produkte ZDARMA. Ponuka platí do 15.6.2024 alebo do vypredania zásob.

Filantropia

PETA

People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) je najväčšia organizácia za práva zvierat na svete s viac ako 3 miliónmi členov a podporovateľov.

LEAPING BUNNY

Program Leaping Bunny Coalition for Consumer Information on Cosmetics (CCIC) spravuje štandard bez krutosti a medzinárodne uznávané logo Leaping Bunny pre spoločnosti vyrábajúce kozmetiku alebo výrobky pre domácnosť.

WAGS AND WALKS

Wags and Walks založila Lesley Brog, pretože vedela, že pre zvieratá dokáže urobiť viac. Jej cieľom je vzdelávať ľudí o typoch psov v útulkoch a nájsť pre tieto zvieratá vhodných a milujúcich majiteľov pre tieto zvieratká.

KEEP A CHILD ALIVE

Keep a Child Alive verí, že každý človek má právo na zdravotnú starostlivosť a že všetky deti si zaslúžia budúcnosť. Podporujeme inovatívne reakcie vedené komunitou, ktoré zlepšujú prístup k život zachraňujúcej liečbe a starostlivosti o HIV, výživnému jedlu a láskyplnej podpore pre deti a rodiny žijúce s HIV a postihnuté HIV v Keni, Rwande, Južnej Afrike, Ugande a Indii.

THE MUTT MASQUERADE

Od chvostov po choboty zbierame peniaze a osvetu pre zvieratá v núdzi. 100 % výťažku pomôže mačkám v záchrane kolísky, Stewiemu záchrane a Útočisku slonov, psov a mačiek BLES.

HARVEST HOME ANIMAL SANCTUARY

Naším poslaním je poskytovať zachráneným a/alebo týraným zvieratám celoživotnú starostlivosť a dúfajme, že im nájdeme vhodné domovy. Rehabilitujeme fyzicky aj psychicky týrané zvieratá a vzdelávame verejnosť o humánnej starostlivosti o zvieratá a praktikách, aby sme predišli ďalšiemu týraniu zvierat.

ANIMAL RED CROSS

Americký Červený kríž existuje, aby poskytoval súcitnú starostlivosť tým, ktorí to potrebujú. Naša sieť štedrých darcov, dobrovoľníkov a zamestnancov zdieľa misiu predchádzania utrpeniu a zmierňovania utrpenia tu doma a na celom svete.

CHANGE OF HEART PITBULL RESCUE

Naša záchrana sa venuje záchrane životov nechcených a týraných plemien pitbulla. Naďalej sa zameriavame na pomoc psíkom, ktorí sú v útulkoch najdlhšie, nie je možné ich ľahko adoptovať, alebo trpia chorobou či úrazom. S každým psom v našom programe pracujeme jeden na jedného a zabezpečujeme, že odídu z našej záchrany ako zástancovia svojho plemena.

BREAST CANCER EMERGENCY FUND

Breast Cancer Emergency Fund reaguje rýchlo a súcitne a poskytuje núdzovú finančnú pomoc ženám a mužom s nízkym príjmom z okresov San Francisco, San Mateo a Santa Clara, ktorí sa aktívne liečia na rakovinu prsníka, s cieľom pokryť základné ľudské potreby a znížiť finančné prostriedky. záťaž a zlepšiť kvalitu života.

OPPERATION CUPPA JOE

Naším poslaním je učiť, trénovať a rozvíjať študentské komunitné služby na školách, zbierať, darovať a distribuovať balíčky starostlivosti našim jednotkám po celom svete a podporovať zranených bojovníkov a ich rodiny.

FURRY FRIENDS RESCUE

Furry Friends Rescue je dobrovoľnícka nezisková organizácia na záchranu spoločenských zvierat v Bay Area, ktorá pozostáva výlučne zo skúsených dobrovoľníkov, ktorí spoločne zachránili stovky spoločenských zvierat a umiestnili ich do milujúcich domovov.

HUMANE SOCIETY SILICON VALLEY

Humane Society Silicon Valley je nezávislý, neziskový útulok pre zvieratá, ktorý slúži ľuďom a domácim zvieratám už 80 rokov.

FARM SANCTUARY

Farm Sanctuary pracuje na ochrane hospodárskych zvierat pred krutosťou, inšpiruje k zmene spôsobu, akým spoločnosť vníma hospodárske zvieratá a ako s nimi zaobchádza, a podporuje súcitný vegánsky život.

49ers ACADEMY

49ers Academy bola založená v roku 1998 s cieľom udržať deti v bezpečí, na trati a v škole.

HUMANE SOCIETY OF THE UNITED STATED

Humane Society of United States je najväčšia a najefektívnejšia organizácia na ochranu zvierat v krajine – podporovaná 11 miliónmi Američanov.

KITTEN RESCUE

KItten Rescue je nezisková, úplne dobrovoľnícka organizácia, ktorá sa venuje hľadaniu milujúcich nových domovov pre nechcené mačky a mačiatka. Dobrovoľníci Kitten Rescue každoročne umiestnia do nových domovov približne 1000 mačiek a mačiatok.

100percentpure.sk nájdete na GLAMI.sk