O značke 100%PURE

NAŠA MISIA

100% PURE ™ nie je len naše meno. Alebo iba náš zoznam prísad.

100% PURE ™ je záväzok vyrábať najčistejšie a najzdravšie výrobky a vzdelávať všetkých o tom, prečo je také dôležité byť 100% PURE ™ (prírodný).

Usilujeme sa žiť s pokorou, byť láskaví a empatickí; environmentálne udržateľní a zlepšovať životy 6 miliárd ľudí a zvierat

a zároveň byť šľachetní a odvďačovať sa našej planéte.

 

ZAKLADATELIA ZNAČKY


Susie Wang

zakladateľka a produktový vývojár

"Moja misia je tvoriť tie absolútne najzdravšie, najčistejšie a najvýživnejšie zloženia produktov."

 

James Wang

zakladateľ a hlavný prevádzkový riaditeľ

"Zaviazal som sa vyrábať tie najkvalitnejšie produkty."

 

Rick Kostick

zakladateľ a hlavný výkonný riaditeľ

"Mojím cieľom je dosiahnuť tú najväčšiu pozitívnu zmenu."

 

Naša definícia prírodného:

zložka alebo zloženie z rastlín, minerálov a / alebo morskej vegetácie,

ktoré prechádzajú chemickými zmenami v dôsledku biologických procesov, ako je fermentácia, destilácia a spracovanie za studena.

 

 

ZDRAVÁ VÝŽIVA PRE VAŠU POKOŽKU

 

100% PURE® je organická kozmetická firma zameraná na poskytovanie zdravej starostlivosti o pleť, dekoratívnej kozmetiky a produktov „bath and body“, teda výživné produkty pre telo a kúpeľ.

100% PURE® je najčistejšia a najzdravšia výživa pre našu pokožku vyrábaná z BIO prírodných surovín najvyššej kvality. Produkty sú:

100% BIO prírodné VEGAN*

CRUELTY FREE – netestované na zvieratách

BEZ škodlivých toxínov

BEZ umelých farbív

BEZ umelých vôní

BEZ syntetických chemických konzervačných látok

 

100% PURE® je jediná dekoratívna kozmetika na svete vyrobená patentovanou metódou z farebných pigmentov ovocia a zeleniny.

Značka 100% PURE®  bola založená v Napa, v Kalifornii v roku 2005, momentálne sídli v Silicon Valley, Kalifornia, USA. Zakladateľkou je SUSIE WANG, ktorá je zároveň aj produktovou vývojárkou firmy, vášnivá žena, ktorá neustále obnovuje, vylepšuje a vytvára.

 

100% PURE® chráni životné prostredie.

100% PURE® vyrába zdravé produkty pre naše telo a tiež dbá na životné prostredie. Naše výrobky sú čisté, biologicky odbúrateľné a sú balené do obalov, ktoré sú z recyklovaných plastov, skla, plechoviek od limonád a papiera. Na potlač obalov sa používa netoxický atrament zo zeleniny.

 

100% PURE® miluje zvieratá a pomáha im.

Výrobky sú vyrábané bez krutosti, to znamená, že žiadne zložky ani konečné výrobky nie sú testované na zvieratách, a to nikde na svete. Značke bol udelený celosvetovo platný certifikát HCS (www.leapingbunny.org). 100%PURE® zachraňuje opustené zvieratá, poskytuje finančnú pomoc pre opustené zvieratá a zhromažďuje rôzne fondy na otváranie nových útulkov.

 

100% PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov.

Väčšina výrobcov dekoratívnej kozmetiky používa chemické farbivá a minerály. A to je jeden z niekoľkých jedinečných patentovaných technológií, ktoré nás odlišujú od konkurencie. Jedine 100%PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov. Všetky antioxidanty a vitamíny z týchto pigmentov si tak nanášate priamo na pleť, a tie potom pôsobia blahodárne a výživne na Vašu pokožku. Tento super nápad dostala Susie (zakladateľka), keď na svojej záhrade zbierala černice a tie jej zafarbili prsty. Využívanie ovocných a zeleninových pigmentov v kozmetike je naozaj prevratný objav a je jedným z najvýznamnejších inovácií v oblasti dekoratívnej kozmetiky vo svete.

 

100% PURE® používa ALOE VERA namiesto vody.

Výrobky 100% PURE® neobsahujú vodu. Voda je nahradená čistou šťavou z bio Aloe Vera a hydrosolom z bio ruže (kvetinová voda), ktoré pokožku úžasne hydratujú, vyživujú, regenerujú a ukľudňujú. Výrobky tak chránia pokožku pred voľnými radikálmi ako je smog, cigaretový dym, slnečné žiarenie, a to vďaka veľkému obsahu antioxidantov a vitamínov. Voľné radikály spôsobujú predčasné stárnutie a rôzne prejavy stárnutia pokožky ako sú napríklad: vrásky, strata elasticity, pigmentové škvrny, dehydratácia pleti a podobne.

 

100% PURE® vlastní patent na 100% prírodný konzervačný systém.

Dávame prednosť prírodným konzervantom pred chemickými a umelými. 100% PURE® využíva jedine prírodné konzervanty. A to sú rastliny a bylinky. Pri výrobe sa používa jedinečná technológia na stabilizáciu oxidácie u činných zložiek výrobkov. Značka má patent na 100% prírodný konzervačný systém, ktorý je založený na využívaní byliniek, konktrétne:

Rozmarín

Tymián

Oregáno

Voduľka kanadská

Zemolez japonský

A takisto vysoká koncentrácia vitamínov a antioxidantov, ktoré zabraňujú aby sa produkty rýchlo kazili. Vyrába sa vo veľmi malom množstve, častejšie a s minimálnymi skladovými zásobami. Pre Vás, aby ste mali stále kvalitnú a čerstvú kozmetiku.

 

Vitaj u nás na slovenskom eshope značky 100%PURE.

Sme internetový obchod www.100PercentPure.sk , ktorý ti s láskou prináša na slovenský trh túto skvelú svetoznámu značku.

Je to čistá, prírodná a overená kozmetika, na ktorú nedáme dopustiť. Na SK trhu fungujeme od januára 2017.

Nepredávame nič čo by sme si my samy nekúpili a preto produkty testujeme a skúšame.

Preto ak máš otázky, nejasnosti, neváhaj nám zavolať či napísať email.

Snažíme sa tiež redukovať odpad a preto v balíčku nájdeš častokrát výplň, ktorú máme od výrobcu, a tým sú vankúšiky.

Sú však kukuričné (nie plastové) a preto pod tečúcou vodou miznú a rozpadnú sa úplne. 

 

Tešíme sa na tvoje otázky, recenzie a objednávky.

 

 

100percentpure.sk nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie