Teraz dostanete ku každej objednávke darček 1 ks Fungazzi výživový doplnok zo 4 húb. Platí do vypredania zásob.

O značke 100%PURE

NAŠA MISIA

100% PURE ™ nie je len naše meno. Alebo iba náš zoznam prísad.

100% PURE ™ je záväzok vyrábať najčistejšie a najzdravšie výrobky a vzdelávať všetkých o tom, prečo je také dôležité byť 100% PURE ™ (prírodný).

Usilujeme sa žiť s pokorou, byť láskaví a empatickí; environmentálne udržateľní a zlepšovať životy 6 miliárd ľudí a zvierat

a zároveň byť šľachetní a odvďačovať sa našej planéte.

 

ZAKLADATELIA ZNAČKY


Susie Wang

zakladateľka a produktový vývojár

"Moja misia je tvoriť tie absolútne najzdravšie, najčistejšie a najvýživnejšie zloženia produktov."

 

James Wang

zakladateľ a hlavný prevádzkový riaditeľ

"Zaviazal som sa vyrábať tie najkvalitnejšie produkty."

 

Rick Kostick

zakladateľ a hlavný výkonný riaditeľ

"Mojím cieľom je dosiahnuť tú najväčšiu pozitívnu zmenu."

 

Naša definícia prírodného:

zložka alebo zloženie z rastlín, minerálov a / alebo morskej vegetácie,

ktoré prechádzajú chemickými zmenami v dôsledku biologických procesov, ako je fermentácia, destilácia a spracovanie za studena.

 

 

ZDRAVÁ VÝŽIVA PRE VAŠU POKOŽKU

 

100% PURE® je organická kozmetická firma zameraná na poskytovanie zdravej starostlivosti o pleť, dekoratívnej kozmetiky a produktov „bath and body“, teda výživné produkty pre telo a kúpeľ.

100% PURE® je najčistejšia a najzdravšia výživa pre našu pokožku vyrábaná z BIO prírodných surovín najvyššej kvality. Produkty sú:

100% BIO prírodné VEGAN*

CRUELTY FREE – netestované na zvieratách

BEZ škodlivých toxínov

BEZ umelých farbív

BEZ umelých vôní

BEZ syntetických chemických konzervačných látok

 

100% PURE® je jediná dekoratívna kozmetika na svete vyrobená patentovanou metódou z farebných pigmentov ovocia a zeleniny.

Značka 100% PURE®  bola založená v Napa, v Kalifornii v roku 2005, momentálne sídli v Silicon Valley, Kalifornia, USA. Zakladateľkou je SUSIE WANG, ktorá je zároveň aj produktovou vývojárkou firmy, vášnivá žena, ktorá neustále obnovuje, vylepšuje a vytvára.

 

100% PURE® chráni životné prostredie.

100% PURE® vyrába zdravé produkty pre naše telo a tiež dbá na životné prostredie. Naše výrobky sú čisté, biologicky odbúrateľné a sú balené do obalov, ktoré sú z recyklovaných plastov, skla, plechoviek od limonád a papiera. Na potlač obalov sa používa netoxický atrament zo zeleniny.

 

100% PURE® miluje zvieratá a pomáha im.

Výrobky sú vyrábané bez krutosti, to znamená, že žiadne zložky ani konečné výrobky nie sú testované na zvieratách, a to nikde na svete. Značke bol udelený celosvetovo platný certifikát HCS (www.leapingbunny.org). 100%PURE® zachraňuje opustené zvieratá, poskytuje finančnú pomoc pre opustené zvieratá a zhromažďuje rôzne fondy na otváranie nových útulkov.

 

100% PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov.

Väčšina výrobcov dekoratívnej kozmetiky používa chemické farbivá a minerály. A to je jeden z niekoľkých jedinečných patentovaných technológií, ktoré nás odlišujú od konkurencie. Jedine 100%PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov. Všetky antioxidanty a vitamíny z týchto pigmentov si tak nanášate priamo na pleť, a tie potom pôsobia blahodárne a výživne na Vašu pokožku. Tento super nápad dostala Susie (zakladateľka), keď na svojej záhrade zbierala černice a tie jej zafarbili prsty. Využívanie ovocných a zeleninových pigmentov v kozmetike je naozaj prevratný objav a je jedným z najvýznamnejších inovácií v oblasti dekoratívnej kozmetiky vo svete.

 

100% PURE® používa ALOE VERA namiesto vody.

Výrobky 100% PURE® neobsahujú vodu. Voda je nahradená čistou šťavou z bio Aloe Vera a hydrosolom z bio ruže (kvetinová voda), ktoré pokožku úžasne hydratujú, vyživujú, regenerujú a ukľudňujú. Výrobky tak chránia pokožku pred voľnými radikálmi ako je smog, cigaretový dym, slnečné žiarenie, a to vďaka veľkému obsahu antioxidantov a vitamínov. Voľné radikály spôsobujú predčasné stárnutie a rôzne prejavy stárnutia pokožky ako sú napríklad: vrásky, strata elasticity, pigmentové škvrny, dehydratácia pleti a podobne.

 

100% PURE® vlastní patent na 100% prírodný konzervačný systém.

Dávame prednosť prírodným konzervantom pred chemickými a umelými. 100% PURE® využíva jedine prírodné konzervanty. A to sú rastliny a bylinky. Pri výrobe sa používa jedinečná technológia na stabilizáciu oxidácie u činných zložiek výrobkov. Značka má patent na 100% prírodný konzervačný systém, ktorý je založený na využívaní byliniek, konktrétne:

Rozmarín

Tymián

Oregáno

Voduľka kanadská

Zemolez japonský

A takisto vysoká koncentrácia vitamínov a antioxidantov, ktoré zabraňujú aby sa produkty rýchlo kazili. Vyrába sa vo veľmi malom množstve, častejšie a s minimálnymi skladovými zásobami. Pre Vás, aby ste mali stále kvalitnú a čerstvú kozmetiku.

 

Vitaj u nás na slovenskom eshope značky 100%PURE.

Sme internetový obchod www.100PercentPure.sk , ktorý ti s láskou prináša na slovenský trh túto skvelú svetoznámu značku.

Je to čistá, prírodná a overená kozmetika, na ktorú nedáme dopustiť. Na SK trhu fungujeme od januára 2017.

Nepredávame nič čo by sme si my samy nekúpili a preto produkty testujeme a skúšame.

Preto ak máš otázky, nejasnosti, neváhaj nám zavolať či napísať email.

Snažíme sa tiež redukovať odpad a preto v balíčku nájdeš častokrát výplň, ktorú máme od výrobcu, a tým sú vankúšiky.

Sú však kukuričné (nie plastové) a preto pod tečúcou vodou miznú a rozpadnú sa úplne. 

 

Tešíme sa na tvoje otázky, recenzie a objednávky.

 

 

Späť do obchodu
100percentpure.sk nájdete na GLAMI.sk